Praktyki studenckie (zawodowe) - informacja dla studentów I stopnia

Uwaga studenci ochrony środowiska – studia I stopnia

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że studentów I stopnia obowiązuje odbycie praktyk zawodowych w wymiarze min. 160 godzin (może być więcej).

Praktyki powinny odbywać się w służbach zajmujących się szeroko pojętą ochroną środowiska lub edukacją środowiskową.

Praktyki można odbywać w kilku instytucjach, lecz suma godzin musi wynosić min. 160.

W przypadku studentów, którzy zdobywają uprawnienia pedagogiczne i mają praktyki w szkołach, …, powinni upewnić się u pełnomocnika dziekana ds. praktyk studenckich, czy ich praktyki w szkolne będą liczyły się jako praktyki zawodowe.

W semestrze zimowym jestem do Państwa dyspozycji w dni zajęć:

- w poniedziałki, 10.30 – 15.30 s. 1926,

- w czwartki, 9.45-11.15 s. 1929,

oraz podczas dyżuru w poniedziałki w godz. 15.30-16.15 s. 1909.

Studenci III-go roku zobowiązani są do zalogowania się na praktyki w systemie USOS.

Studenci II stopnia mogą odbywać praktyki lub staże jako zajęcia dodatkowe. W przypadku dopełnienia procedur UKSW zgodnie z obowiązującym regulaminem będą mieli wpis w indeksie i na suplemencie dyplomu.

życzę samych piątek

Warszawa, 22. 10. 2014 r.                                      ks. Jacek W. Czartoszewski