Fundacja BOŚ zaprasza na praktyki!

Fundacja Banku Ochrony Środowiska poszukuje studentów, którzy w ramach praktyk studenckich dołączą do zespołu pracującego przy projekcie „Postaw na Słońce”.

Praktyki są realizowane online. Studenci będą mogli pracować z domu, z uczelni lub z dowolnego innego miejsca. Zadaniem praktykantów będzie ocena prac konkursowych w projekcie „Postaw na Słońce”.

Termin praktyk: Praktyki odbywają się w dwóch częściach w dwóch terminach – początek marca i początek czerwca 2018

Co oferujemy?

• Zdobycie doświadczenia zawodowego
  • Poznanie specyfiki pracy w organizacji pozarządowej
  • Możliwość realizacji praktyk online – z domu lub z uczelni
  • Możliwość zaliczenia praktyk w wymaganym przez uczelnię wymiarze czasu

Czego oczekujemy?

Od kandydatów wymagamy wiedzy dotyczącej OZE, a w szczególności fotowoltaiki (zasada działania, sytuacja OZE na świecie, stan prawny dotyczący mikroinstalacji w Polsce) – warunek konieczny.

Mile widziane będzie również zainteresowanie edukacją ekologiczną.

Krótko o projekcie:

Postaw na Słońce jest ogólnopolskim projektem edukacyjnym skierowanym do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Ma na celu edukację na temat mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii, ze szczególnym naciskiem położonym na fotowoltaikę. Jednym z zadań stawianych przed młodzieżą, jest również dalsze upowszechnianie zdobytej przez siebie wiedzy, organizując lokalne konferencje. Więcej na stronie postawnaslonce.pl

ZAINTERESOWANYCH STUDENTÓW PROSIMY O KONTAKT

info@postawnaslonce.pl