Uroczysta graduacja pierwszych absolwentów studiów podyplomowych "Monitoring Środowiskowy i Mediacje w Konfliktach Ekologicznych"

13 stycznia br. miało miejsce niezwykle ważne wydarzenie, jakimi była uroczysta graduacja naszych pierwszych absolwentów studiów podyplomowych "Monitoring Środowiskowy i Mediacje w Konfliktach Ekologicznych". Uroczystości towarzyszyła konferencja naukowa pt: „Różnorodne Oblicza Ochrony Środowiska”. W konferencji brali udział:

ks. prof. UKSW dr hab. Maciej Bała, Prorektor Uniwersytetu

prof. dr hab. Anna Latawiec, Dziekan Wydziału

Sławomir Mazurek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Środowiska

Marcin Podgórski, Dyrektor Departamentu Gospodarki Odpadami, Emisji i Pozwoleń Zintegrowanych Wojewódzki Urząd Marszałkowski

Joanna Embros, Specjalista ds. Ochrony Środowiska Pfeifer & Langen Polska S. A.

Mirosław Markowski, Dyrektor Kampinoskiego Parku Narodowego

Wojciech Szymalski, Instytut na Rzecz Ekorozwoju

Anna Kalinowska, Uniwersyteckie Centrum Badań nad Środowiskiem Przyrodniczym i Zrównoważonym Rozwojem

W uroczystości brała również udział pani Aleksandra Czarnecka z NFOŚiGW, z którego finansowane są studia podyplomowe.

Naszym pierwszym absolwentom składamy gratulacje i życzymy sukcesów w pracy zawodowej!